Chystané (nejen) novinky pro nadcházející školní rok

Ve většině základních i středních škol se pomalu uzavírá klasifikace
a za měsíc odstartují dva měsíce zasloužených letních prázdnin.
Než se však rozjedete na dovolené a začnete si naplno užívat letních dnů, pojďme se ještě podívat na co se s námi můžete v příštím školním roce těšit.

Nabídka školení DVPP (EU šablony II)
Školení nabízená AV MEDIA již nejsou pouze o tom, jak ovládat interaktivní tabuli, nebo jak vytvořit DUM (digitální učební materiál) ve SMART Výukovém softwaru (SMART Notebooku), ale nabízíme vám metodické postupy ověřené ve výuce, rozvoj dovedností
a kompetencí v oblasti využívání ICT při výuce na školách.

Máme pro vás školení, která se orientují na klíčové oblasti jako je čtenářská, matematická gramotnost, cizí jazyky, inkluze,
nebo školení pro mateřské školy. Nově v nabídce najdete balíček školení věnovaný Polytechnickému vzdělávání (robotika a logika, 3D, badatelsky orientovaná výuka).

Klademe důraz především na odbornost autorů a lektorů a praktické využití získaných poznatků v každodenní výuce a každé školení
se snažíme co nejvíce přizpůsobit požadavkům školy.

Online inspirace díky webinářům
Nemáte čas a finance na školení, a přesto se chcete dozvědět "něco" nového, co oživí vaši hodinu a nadchne žáky? Přesně pro vás jsou naše webináře. Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje: internet  a videokonferenční systém SMART Bridgit.

Od září 2018 najdete na portále www.veskole.cz v sekci Vzdělávání – Webináře aktualizovanou nabídku inspirativních a odborných webinářů, které jsou zcela zdarma a nabízí možnost rozšířit si obzory na poli interaktivní výuky pod vedením lektora - pedagoga.
Pokud nechcete čekat do září, můžete ještě stihnout registraci na červnové webináře: Nápady do hodin věnovaných nejen matematické gramotnosti (14.06.2018 od 18.00) nebo Nové nástroje SMART výukového softwaru (21.06.2018 od 18.00).

Chystáme pro vás zajímavé akce

Roadshow pro školy

Termín konání 01.10. – 25.10.2018 (14 krajských měst)
Roadshow pro školy je tradiční akce spolupořádaná společností Microsoft již více než 11let. Cílem je ukázat vhodné technologie
pro školy, aktuální výukové trendy a inspirovat účastníky k efektivnímu zapojení IT do výuky. Konference je určena pro ředitele škol, IT správce a učitele mateřských, základních i středních škol
v České republice.

Digitální technologie ve výuce – praktické využití ve školách

Termín konání: 12.11. – 13. 11. 2018, hotel Jezerka, Seč
7. ročník mezinárodní konference, která je zaměřena na inovativní metody a formy práce se zapojením digitálních technologií do výuky. Důraz je kladen na praktické využití a metodické postupy ověřené
ve výuce. V průběhu dvou dnů účastníci vyslechnou plenární příspěvky a budou moci vybírat z mnoha praktických workshopů.

Přejeme vám pohodový závěr školního roku a těšíme se na slyšenou na některém z našich webinářů, nebo na viděnou na našem školení či akci.

Za AV MEDIA, a.s. Klára Borečková