Certifikáty ze školení NOVĚ v elektronické podobě

Od 1.4.2016 jsme nově zavedli možnost stáhnout si certifikát z absolvovaného školení v elektornické podobě přímo z portálu www.veskole.cz. Certifikáty v papírové formě již nebudeme vystavovat.

Elektronická verze certifikátů bude k dispozici pro účastníky školení z Dotačního programu (listopad 2015 - březen 2016) a následně všechna školení absolvovaná po 1.4.2016.

Absolventi školení z Dotačního programu „Zapojte žáky moderními technologiemi“ naleznou certifikáty z absolvovaných školení (listopad 2015 – únor 2016) od 4.4. 2016 ve svém profilu na portále www.veskole.cz.
Školení uskutečněná v březnu 2016 budou mít certifikáty připravené ke stáhnutí zhruba od půlky dubna 2016.

Jak si mohu certifikát stáhnout?

1. KROK – Přihlásit se do svého profilu na portále www.veskole.cz.

2. KROK – v profilu uživatele (PANÁČEK vpravo nahoře) zvolit sekci ABSOLVOVANÁ ŠKOLENÍ

3. KROK – zvolit požadované školení, stáhnout si pdf pomoci ikonky certifikát