AV MEDIA je opět jedním z hlavních partnerů Microsoft roadshow pro školy

Letos jsme se opět stali hlavním partnerem Microsoft Roadshow pro školy, největší konference o nových technologiích ve vzdělávání.

Konference se konají v 5 městech, vyberte si to, které je Vám nejblíže:   4.4. Ostrava 5.4. Jihlava 6.4. Pardubice 12.4. Ústí nad Labem 14.4. Plzeň   Registrovat se můžete zdarma na www.roadshowproskoly.cz

Na co se můžete těšit?

Nový Windows, nový Office, nová Wi-Fi, nové počítače, nový cloud = nový Mix Čeká na Vás bohatý program, dopoledne v duchu novinek na poli informačních technologií a novinek pro studenty, učitele, správce i ředitele škol. Odpoledne pak prezentace partnerských firem na téma využití technologií v praxi.   Zajistěte si včas své bezplatné místo na Roadshow pro školy. Vezměte s sebou všechny kolegy, kteří se aktivně zajímají používání moderních informačních technologií při výuce. Ukažte všem, že vaše škola je moderní a podělte se s ostatními o své zkušenosti.   Zaregistrujte se na konferenci a náš workshop na téma Jednoduchá tvorba výukových aktivit v cloudu. Budoucnost patří rychlým digitálním aktivitám a cloudu. Ukážeme vám nový SMART Výukový software a příklady motivujících aktivit na interaktivní tabuli pro jednoho i více žáků a především jejich smysluplné a efektivní zapojení s využitím tabletů a dalších zařízení. Jak lze rychle a snadno vytvořit aktivity, které podporují týmovou práci žáků a ukazují žákům správné návyky využití internetu při vzdělávání? Zajímají vás myšlenkové mapy? Projektové vyučování? Přijďte se inspirovat!