VZDĚLÁVÁNÍ

Školení, semináře a mnohem více.

DUMy

K dispozici je nyní 34 719 DUMů.

VIDEA

184 videí, nejen pro vaši inspiraci.

ČLÁNKY

Novinky, které si musíte přečíst.

Nejnovější články

Tandemová výuka – jak na to Ing. Alexandr Fales

V minulém článku jsme si řekli, o čem tandem je, jaké má přednosti a úskalí. Dnes si popíšeme realizaci této zajímavé a inspirující formy výuky. N..

Výhody předplatného SMART Výukového softwaru Karolína Napravilová

SMART Notebook® se stále vyvíjí, aby vám pomohl lépe připravit žáky a studenty na budoucnost. Notebook 11.4 nemá všechna tato vylepšení.

Badatelské kluby, EU šablony II a CKP Mgr. Iva Loužecká

...aneb rozvoj přírodovědného vzdělávání. Plánujete využít EU šablony II pro vybavení přírodovědné učebny a realizaci polytechnického vzdělá..

Chystané (nejen) novinky pro nadcházející š.. Klára Borečková

Ve většině základních i středních škol se pomalu uzavírá klasifikace a za měsíc odstartují dva měsíce zasloužených letních prázdnin. Než se však ..