Školení je určeno pouze pro pedagogy ZŠ Mladá Boleslav.

Místo konání: Základní škola Mladá Boleslav, příspěvková organizace, Mladá Boleslav, Václavkova 950
05.12.2018

Školení je určeno pouze ZŠ Bosonožská, Brno. Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

Místo konání: Základní škola, Brno, Bosonožská 9
06.12.2018

Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Seznámení s dalšími možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky. Získat tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků / studentů ve výuce - probírání nové látky, aktivní vyhledávání informací, opakování probraného učiva, procvičování a fixace. Osvojovat si základy grafických a typologických pravidel při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnostmi využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.

Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
Délka: Celodenní
Cena: 1 250 Kč s DPH
12.12.2018

ŠKOLENÍ URČENÉ POUZE PRO ZŠ a MŠ NOVÝ KNÍN!! Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzděláváním. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti Matematické gramotnosti na ZŠ a je určeno všem pedagogům s různými aprobacemi (nejen matematikům). Školení umožňuje vyučujícím přírodních věd, informatiky a dalších předmětů seznámení s využitím geogebry, robotiky, logických her, i-učebnic, vzdělávacího portálu, cloudových nástrojů, aplikací grafů a tabulek v návaznosti na prezentační a tabulkové editory a v neposlední řadě poskytuje typizací příkladů využití matematiky v otázkách všedního dne . Mimo uvedené se pedagogové naučí vyhledávat DUMy a internetové zdroje pro podporu přípravy na výuku v přírodních vědách, informatice a dalších předmětech při dodržení autorského zákona . Učitelé získají kladný postoj k moderním ICT nástrojům a naučí se je aplikovat do svých hodin, čímž zvýší aktivní přístup žáků k procesu výuky. Doporučený digitální obsah: Nakladatelství Fraus – licence Flexibooks, Fred

Místo konání: Základní škola a Mateřská škola, Nový Knín, nám. Jiřího z Poděbrad 53
Cena: 9 600 Kč s DPH
03.01.2019
05.02.2019

Kurz je určen pro vedoucí pedagogické pracovníky. Základní tématický blok bude zahrnovat podporu kompetencí v pedagogickém vedení (vedení pedagogického týmu inkluzivní školy v souvislosti s managementem změny, strategickým plánováním a s využitím mentoringu a koučingu v práci vedoucích pedagogických pracovníků). Důraz bude kladen na vzájemnou výměnu zkušeností a vzájemné učení.

Místo konání: AV MEDIA - pobočka Brno, Vídeňská 189/102f, 619 00 Brno-jih – Dolní Heršpice
Cena: Zdarma
08.01.2019

Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
09.01.2019

Určeno přednostně pro členy Klubu ředitelů. Tato registrace je předběžná - zařazení do pilotní skupiny či na seznam náhradníků Vám bude potvrzeno do poloviny listopadu.  Podpora kompetencí vedoucích pedagogických pracovníků při implementaci digitálních technologií do života školy/školského zařízení . Blok je zaměřen na tyto cíle:   podpora vedoucích pedagogických pracovníků v zavádění Strategie digitálního vzdělávání do roku 2020,   vymezení a způsoby řešení problémů, které musejí vedoucí pedagogičtí pracovníci řešit při implementaci digitálních technologií do života školy/školského zařízení,    pochopení a vytváření podmínek pro efektivní způsoby implementace digitálních technologií do života školy/školského zařízení,    znalost a osvojení schopnosti zavádění postupů a metod implementace digitálních technologií do života školy/školského zařízení.

Místo konání: Praha
Cena: Zdarma
12.01.2019
13.01.2019

Určeno poue pro ZŠ Praha - Petrovice   Vzdělávací akce je koncipována tak, že umožňuje zajistit vzdělávání pro celý pedagogický sbor či jeho podstatnou část tak, aby bylo možné z podpořené skupiny pedagogů vytvořit tým s inovačním potenciálem schopným působit na kompetence, ale i hodnoty a postoje ostatních pedagogů ve škole. Vzdělávání povede k pochopení filozofie společného vzdělávání . Zvýší právní podvědomí účastníků, ozřejmí legislativní rámec společného vzdělávání a tím přispěje ke změně sociálního klimatu školy. Program podpoří v dané škole koncept společného vzdělávání. Kurz přispěje k rozvoji kompetencí pedagogů pro práci s heterogenní skupinou žáků, ve které jsou vzdělávání i žáci s potřebou podpůrných opatření (včetně těch v prvním stupni podpory).

Místo konání: Základní škola, Praha, Dopplerova 351
Délka: Celodenní