Cílem školení je zvýšení kompetence pedagogických pracovníků v oblasti využití moderních technologií. Absolventi získají dovednosti v tvorbě 3D modelů a jejich využití ve výuce. Absolventi, kteří nevyučují informatiku, si posílí jistotu v ovládání počítačových technologií. Účastníci školení se seznámí s prostředím pro tvorbu 3D modelu, naučí se tvořit 3D model v digitální podobě a převádět a upravovat jej do potřebného formátu vhodného pro 3D tiskárnu. Budou umět vyřešit důvody chybně vytištěného modelu. Po absolvování kurzu budou schopni získané znalosti aplikovat ve vyučovacím procesu a motivovat tak žáky k rozvoji technických dovedností. Školení nabízí účastníkům příklady aktivit, které mohou využít k rozšíření znalostí a dovedností nejen svých, ale i svých žáků při výchovně-vzdělávacím procesu. Cílem je účastníkům poskytnout nezbytný základ pro to, aby mohli polytechnické vzdělávání představit svým žákům a motivovat je k další samostatné práci. ŠKOLENÍ JE URČENO POUZE PRO ZŠ OSTRAVA MATIČNÍ!

Místo konání: Základní škola, Ostrava, Matiční 5
Délka: Celodenní