ŠKOLENÍ JE URČENO VÝHRADNĚ PRO ZŠ VRCHLICKÉHO, LIBEREC. Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzdělávání. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti výuky cizích jazyků na 1. i 2. stupni ZŠ a napříč předměty . V průběhu školení se pedagogové seznámí s metodou CLIL, gamifikací ve vzdělávání, využitím cloudového řešení ve vzdělávacím procesu   a prohloubí znalosti práce s interaktivní technikou. Školení umožní pedagogům rozvinout schopnosti práce s interaktivními technologiemi a ukáže zapojení testovacích softwarů do školní praxe pro lepší ověřování znalostí studentů. Doporučený digitální obsah: Oxford University Press Nakladatelství Fraus – licence Flexibooks, Fred

Místo konání: Základní škola, Liberec, Vrchlického 262
Délka: Vícedenní
Cena: 9 600 Kč s DPH
16.10.2018
29.01.2019

Školení je určeno pouze pro ZŠ Rovento pod Troskami. Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

Místo konání: Základní škola, Rovensko pod Troskami, Revoluční 413
Délka: Půldenní
Cena: 1 000 Kč s DPH
30.01.2019

Školení je určeno pouze pro: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28.října a je hrazeno v rámci dodávky vybavení. Zvolte prosím úhradu na fakturu, nebude Vám nic účtováno. Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Seznámení s dalšími možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky. Získat tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků / studentů ve výuce - probírání nové látky, aktivní vyhledávání informací, opakování probraného učiva, procvičování a fixace. Osvojovat si základy grafických a typologických pravidel při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnostmi využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.

Místo konání: SOŠ a SOU, příspěvková organizace, Česká Lípa, 28. října 2707
Délka: Celodenní
Cena: 1 250 Kč s DPH
06.02.2019
13.02.2019

Školení je určeno pouze pro ZŠ Velké Hamry a je zdarma. Zvolte prosím úhradu na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: Základní škola a Mateřská škola Velké Hamry, příspěvková organizace, Velké Hamry, Velké Hamry 212
Délka: Půldenní
Cena: 1 000 Kč s DPH