VOŠ a SŠ slaboproudé elektrotechniky, Praha 9

Centrum interaktivní výuky

Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky poskytuje vzdělání ve čtyřech maturitních oborech, jednom učebním oboru a ve dvou oborech vyšší odborné školy. Dále poskytuje možnost zkráceného studia (výuční list) pro absolventy maturitních oborů a nástavbového studia(maturitní vysvědčení) pro absolventy učebních oborů.

Kapacita školy je 390 studentů. Škola sídlí v klidné části Novovysočanské ulice v Praze 9, na pozemku školy je i venkovní školní hřiště. Ve škole je studentům k dispozici školní jídelna, internetová kavárna a posilovna.