Mgr. Ivana Křístelová

Konzultant

ZŠ JUDr. J. Mareše Znojmo a MŠ, Klášterní 2, 669 02 Znojmo

Aprobace: 1. stupeň ZŠ

Co Ivanu přivedlo ke školení?

Za to, co umím, vděčím spoustě úžasných učitelů, kteří mi předali své zkušenosti. A tak i já chci přiložit ruku k dílu a nenechávat si své dovednosti pro sebe. Je důležité předávat si navzájem poznatky, abychom předcházeli chybám a zároveň se učili jeden od druhého. Jsem ráda, že mám kolem sebe hodně nadšených kolegů, které baví hledat cesty, jak vzdělávat děti radostněji a poutavěji.
Všechny SMART Technologie se vzájemně perfektně doplňují,  nechci žádnou upřednostňovat, snad jen podle cíle hodiny vybírám tu kterou technologii - na vyvozování učiva je perfektní program SMART Notebook spolu se SMART Boardem, na procvičování látky je ideální Lesson Activity Toolkit a Lesson Activity Builder, pro spolupráci žáků vřele doporučuji SMART Table, na ověřování znalostí učiva SMART Response. Prostě bez SMART Technologií si již dnešní vzdělávání nedovedu představit.