Mgr. Miroslav Půža Ph.D.

Specialista

Katedra slavistiky, Pedagogická fakulta, Univerzita Hradec Králové

Aprobace ruský jazyk a občanská výchova. Nicméně dnes se věnuji pouze ruskému jazyku, konkrétně lexikologii, fonetice a hlavně didaktice jazyka s velkým přihlédnutím k používání technologií ve výuce.

Co Mirka na školení baví?

Na školení mě baví interakce s učiteli z praxe a vymýšlení nových řešení pro všechny typy škol. Na učení mě baví to, že pomáhám připravit nové kolegy učitele a můžu v průběhu pěti let pozorovat pokrok v jejich snažení.

Ačkoliv můj volný čas je provázán s technologiemi, nezapomínám ani na svoji rodinu, kdy vyrážíme společně do přírody a ačkoliv je to dnes poměrně klišé, tak rád vařím. No a v neposlední řadě nezapomínám ani na sebevzdělávání, proto jsem od tohoto akademického roku i studentem zeměpisu v rámci celoživotního vzdělávání. Jsem tam sice trochu za exota, ale důležité je, že je to pro mě svým způsobem relax a baví mě to.

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů