Mgr. Kamila Dolbová

Konzultant

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, Porubská 831, 708 00 Ostrava - Poruba

Aprobace: 1. stupeň ZŠ

Co Kamile přináší školení?

Lektorská činnost je příjemnou změnou a bonusem, protože práce s dospělými je jiná než s dětmi. Učitelé, které školím, jsou pro mě zdrojem inspirací pro mou vlastní pedagogickou praxi. Jako lektor mám stálý a pravidelný přísun nejčerstvějších informací v oblastí informačních technologií a hlavně: díky lektorské práci se setkávám a spolupracuji s úžasnými kolegy - lektory. Lektorování  mě zkrátka baví.
Práci s ICT technologiemi se věnuji již 8 let a mezi oblíbené SMART technologie patří: SMART Response, Response VE, XC, LAT.