Mgr. Martina Štikarovská

Konzultant

ZŠ Brno, Botanická 70, 602 00 Brno

Aprobace: 1. stupeň ZŠ, anglický jazyk

Co Martinu na školení baví?

V současné době učím už sedmým rokem a to za využití interaktivní tabule SMART, bez které si prostě hodinu už ani neumím představit. Během let se technologie vyvíjejí velice rychle a já jsem šťastná, že mám možnost s nimi učit, stále poznávat nové a být u toho, když se zavádějí nové výukové metody. Lektorování má pro mě veliký význam, protože můžu učitelům na školeních předat inspiraci a informace z praxe, co všechno nám ve třídě funguje a jak. Ráda se s dětmi učím formou her, takže na školeních to často vypadá podobně. Školení i mentoring ale chápu jako oboustranný proces výměny názorů a zkušeností a jsem moc ráda, že i učitelé z našich škol sdílí zase své nápady se mnou.