Mgr. Hana Ulíková

Konzultant

Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, přísp. org, 470 01 Česká Lípa

Aprobace: SŠ - matematika, výpočetní technika

Co Hance přináší školení?

Svou práci učitelky mám opravdu ráda. A protože v ní chci být stále lepší, vyhledávám moderní způsoby výuky, které mi v tomto opravdu pomáhají. Když jsem zjistila, že můj způsob výuky žáky nejenom baví, ale má i výsledky, s nadšením jsem přijala možnost ukazovat svou cestu výuky i ostatním učitelům. A je mi opravdu příjemné, když vidím (jako mentorka) či dostávám zpětnou vazbu (jako lektorka), že i moji kolegové učitelé mají u svých žáků úspěch při výuce jakéhokoli předmětu.
Svým studentům často říkám, že matematika není nic těžkého. Ale myslím si něco jiného...ale pšt, ať se to nedozvědí.