Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

15.05.2019

Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Znát zdroje výukového obsahu, který lze využít při individuální a skupinové práci žáků / studentů. Seznámení s pokročilými možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky na pokročilé úrovni. Získat tipy a triky, jak si organizovat a vytvářet databázi výukových souborů v položce Galerie – Můj obsah. Znát pokročilé grafické a typologické pravidla při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnosti využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz. Umět exportovat výukový materiál do různých formátů, tipy jak je metodicky dále využít.

Délka: Celodenní
Cena: 1 250 Kč s DPH
06.03.2019

Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Seznámení s dalšími možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky. Získat tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků / studentů ve výuce - probírání nové látky, aktivní vyhledávání informací, opakování probraného učiva, procvičování a fixace. Osvojovat si základy grafických a typologických pravidel při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnostmi využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.

Délka: Celodenní
Cena: 1 250 Kč s DPH
06.02.2019

Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

05.06.2019

09.01.2019