15.12.2018
Vánoční rovnováha! Mgr. Michaela Králíková

Ne, nebojte, nebudeme bilancovat, ani nepotřebujeme váhu! Na špejlích budeme balancovat, zaměříme se na rovnováhu!

Vánoce naslano! Mgr. Michaela Králíková

Nenabízím recept na slané vánoční dobroty, i když o soli a přípravě na Vánoce bude řeč. Podívejte se se mnou, jak může být fyzika krásná a jak nám..

08.12.2018
Vánoční točení s baterií a magnetem Mgr. Michaela Králíková

Měli jsme chvilku, a tak jsme si vychutnali předvánoční čas ve výuce fyziky. Stačilo nám k tomu pár pomůcek a šikovné ručičky... Třeba se vám naše..

02.12.2018
Vánoční energie Mgr. Michaela Králíková

A je to tu zase! Prosinec a Vánoce s ním. Kolik toho zase sním??? Podívejte se s námi, proč jdou často o Vánocích kila nahoru a proč je dobré kvůl..

23.09.2018
Slavíme 100 let! Mgr. Michaela Králíková

V letošním roce si připomínáme 100. výročí vzniku českého samostatného státu. Ve školách na to nezapomínáme a navštěvujeme různé výstavy, uč..

Veselé Vánoce (nejen) s ozobotem Mgr. Michaela Králíková

Také jste se nadchli pro roboty? Chcete si hrát i o Vánocích? Nebo hledáte jen další inspiraci? Zapojte roboty do vánoční atmosféry!

15.09.2017
Ozoboti se hlásí o slovo i ve výtvarce! Mgr. Michaela Králíková

Ať chceme nebo ne, pokrok nezastavíme. Robotika na nás útočí ze všech stran a roboti pronikají dokonce i do základních škol. Mají se učitelé netec..

08.12.2016