ŠKOLENÍ JE URČENO POUZE PRO Základní škola Štěpánov

Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzděláváním. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti rozvoje cizích jazyků na 1. a 2. stupni ZŠ. Vzdělávací cíle jsou sestaveny z perspektivy účastníka školení: Účastníci porozumí základním principům využití žákovských zařízení  Účastníci si v průběhu školení vytvoří vlastní digitální portfolio z představených aplikací. Účastníci dokáží využít alespoň 3 představené online aplikace, chápou jejich vzdělávací kontext a principy použití. Účastníci dokáží využít ve své praxi žákovská zařízení pomocí představených aplikací.

Místo konání: Základní škola, Štěpánov, Dolní 597
Délka: Celodenní