ŠKOLENÍ URČENO PRO GYMNÁZIUM MILEVSKO!!! Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzdělávání. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti výuky cizích jazyků na středních a vyšších odborných školách a napříč předměty . Cílem školení je seznámení pedagogických pracovníků s gamifikací ve vzdělávání, prohlubování znalostí práce s interaktivní technikou, nastínění využívání cloudových řešení ve vzdělávacím procesu . Dále pak rozvinutí schopností práce s interaktivními technologiemi a zapojení testovacích softwarů do školní praxe pro lepší ověřování znalostí studentů .

Místo konání: Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
Délka: Vícedenní