Dum procvičuje frázová slovesa se slovem LOOK, vede k učení přeformulováním a učení významu v kontextu. Žák doplňuje vhodné varianty, přiřazuje, sestavuje věty.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: frázové sloveso, look, opis, kontext věty, doplnění, výběr z možností
Datum vložení: 18.11.2015

Dum procvičuje frázová slovesa se slovem TURN, vede k učení přeformulováním a učení významu v kontextu. Žák doplňuje vhodné varianty, přiřazuje, sestavuje věty.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: frázové sloveso, turn, opis, kontext věty, doplnění, výběr z možností
Datum vložení: 18.10.2015

Dum procvičuje frázová slovesa se slovem MAKE a BE, vede k učení přeformulováním a učení významu v kontextu. Žák doplňuje vhodné varianty, přiřazuje, sestavuje věty.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: frázové sloveso, make, be, opis, kontext věty, doplnění, výběr z možností
Datum vložení: 18.10.2015

Dum procvičuje frázová slovesa se slovem GET, vede k učení přeformulováním a učení významu v kontextu. Žák doplňuje vhodné varianty, přiřazuje, sestavuje věty.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: frázové sloveso, get, opis, kontext věty, doplnění, výběr z možností
Datum vložení: 18.10.2015

Dum procvičuje frázová slovesa se slovem COME, vede k učení přeformulováním a učení významu v kontextu. Žák doplňuje vhodné varianty, přiřazuje, sestavuje věty.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: frázové sloveso, come, opis, kontext věty, doplnění, výběr z možností
Datum vložení: 18.10.2015

Dum procvičuje frázová slovesa se slovem TAKE, vede k učení přeformulováním a učení významu v kontextu. Žák doplňuje vhodné varianty, přiřazuje, sestavuje věty.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: frázové sloveso, take, opis, kontext věty, doplnění, výběr z možností, lektor
Datum vložení: 11.09.2015

Dum procvičuje frázová slovesa se slovem PUT, vede k učení přeformulováním a učení významu v kontextu. Žák doplňuje vhodné varianty, přiřazuje, sestavuje věty.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: frázové sloveso, put, opis, kontext věty, doplnění, výběr z možností, lektor
Datum vložení: 11.09.2015

Dum procvičuje frázová slovesa se slovem BRING, vede k učení přeformulováním a učení významu v kontextu. Žák doplňuje vhodné varianty, přiřazuje, sestavuje věty.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: frázové sloveso, bring, opis, kontext věty, doplnění, výěr z možností, lektor