DUM řeší problematiku prvků v počítačových sítích, přičemž je využita animace odlet, z lesson aktivity toolkit pak anagram, image select, category sort – text a multiple choice, také je využit doplněk tvůrce cvičení.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: počítačová síť, pasivní prvek, aktivní prvek
Datum vložení: 28.12.2014

DUM řeší problematiku strukturované kabeláže, přičemž je využita animace odlet, z lesson aktivity toolkit pak anagram, image select, category sort – text a multiple choice, také je využit doplněk tvůrce cvičení.

Klíčová slova: počítačová síť, pasivní prvek, kabeláž, strukturovaná kabeláž

Výzva 51: ne
Klíčová slova: počítačová síť, pasivní prvek, kabeláž, strukturovaná kabeláž, standardu TIA/EIA – 568 - C

Klíčová slova: počítačová síť, pasivní prvek, kabeláž, strukturovaná kabeláž
Datum vložení: 28.12.2014

DUM řeší problematiku standardu AvayaLucent (AT&T) Systimax PDS a IBM v počítačových sítích, přičemž je využita animace odlet, z lesson aktivity toolkit pak anagram, image select, category sort – text a multiple choice, také je využit doplněk tvůrce cvičení.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: počítačová síť, pasivní prvek, kabeláž, strukturovaná kabeláž, standard AvayaLucent (AT&T) Systimax PDS a IBM
Datum vložení: 28.12.2014

Jde o výklad nového učiva a procvičení - žáci chodí jednotlivě k tabuli využívají k upevnění znalostí interaktivních technik Image Select a Image match.

Poznámka hodnotitele: DOPORUČUJEME! v materiálu jsou cvičení pomocí LAT
Klíčová slova: elektrotechnika, značka, výkres, grafický symbol