Hra zábavnou formou procvičuje pravopis obtížných vyjmenovaných slov a přispívá tak k jejich zapamatování.

Datum vložení: 04.11.2013
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je zaměřen na seznámení se a poznávání léčivých rostlin. Formou činností z různých předmětů a využití mezipředmětových vztahů se žáci aktivně učí tyto léčivé rostliny pozvávat.

Datum vložení: 17.04.2013
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Světová statistika živě na témata populace, vlád, ekonomiky, společnosti, médií, životního prostředí, jídla, vody, energie a zdraví. Zajímavá statistika s ukazateli světové populace, emisí oxidu uhličitého (CO2), světového hladu, veřejných výdajů, výroby, spotřeby a mnoha dalšího.

Datum vložení: 31.12.2011

Poznámka hodnotitele: Odkaz od Lukáše Kubieny.
Externí odkaz

Převody jednotek délky, hmotnosti nejen pro základní školu.

Předmět: Fyzika
Datum vložení: 10.11.2011

Poznámka hodnotitele: Zdroj od Jirky Kopřivy.

Hledání bodů podle souřadnic

Předmět: Matematika
Datum vložení: 01.11.2011

Poznámka hodnotitele: Hra určená k procvičení hledání bodů podle soustavy souřadnic - inspirace Petr Palla.