Materiál je určen k samostatné práci žáků, k procvičení učiva na interaktivní tabuli i na žákovských zařízeních - tabletech, noteboocích apod. Soubor obsahuje 5 cvičení, pokyny ke každému cvičení i řešení jsou uvedeny na stránce, součástí souboru jsou i správná řešení.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Rovnice, neznámé číslo, menšenec, menšitel, podíl, sčítanec, součet, dělenec, dělitel, podíl, činitel, součin
Datum vložení: 23.02.2016

Materiál je určen k samostatné práci žáků, k procvičení učiva na interaktivní tabuli i na žákovských zařízeních - tabletech, noteboocích apod. Soubor obsahuje 3 cvičení, pokyny ke každému cvičení i řešení jsou uvedeny na stránce, součástí souboru jsou i správná řešení formou odkazů na stránku. Je možné použít při kontrole také režim dvou stránek.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Souřadnice bodů, osy souřadnic, svislá osa, vodorovná osa, počátek souřadnic
Datum vložení: 22.02.2016

Materiál je určen k samostatné práci žáků, k procvičení učiva na interaktivní tabuli i na žákovských zařízeních - tabletech, noteboocích apod. Soubor obsahuje 7 cvičení, pokyny ke každému cvičení i řešení jsou uvedeny na stránce, součástí souboru jsou i správná řešení.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Rovnice, grafické znázornění, neznámé číslo, diagram, čtvercová síť
Datum vložení: 22.02.2016

Materiál je určen k samostatné práci žáků, k procvičení učiva na interaktivní tabuli i na žákovských zařízeních - tabletech, noteboocích apod. Soubor obsahuje 6 cvičení, pokyny ke každému cvičení i řešení jsou uvedeny na stránce, součástí souboru jsou i správná řešení.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Rovnice, grafické znázornění, neznámé číslo, číselný řetězec
Datum vložení: 22.02.2016

Materiál je určen k samostatné práci žáků, k procvičení učiva na interaktivní tabuli i na žákovských zařízeních - tabletech, noteboocích apod. Soubor obsahuje 4 cvičení, pokyny ke každému cvičení i řešení jsou uvedeny na stránce, součástí souboru jsou i správná řešení.

Datum vložení: 22.02.2016

Materiál je určen k samostatné práci žáků, k procvičení učiva na interaktivní tabuli i na žákovských zařízeních - tabletech, noteboocích apod. Soubor obsahuje 3 cvičení, pokyny ke každému cvičení i řešení jsou uvedeny na stránce, součástí souboru jsou i správná řešení.

Datum vložení: 22.02.2016

Materiál je určený k vyvození učiva o Kosmově kronice. Umožňuje poznávat nové pojmy a umístěnými odkazy na fotografie a webové stránky vytvářet názornou představu žáka během výkladu. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná pro diferenciovanou práci ve třídě i samostatnou přípravu.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Kosmas, kronikář, kronika, latina
Datum vložení: 15.12.2014