Určeno pouze pro: Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze.

Místo konání: Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze, Praha 9, Pod Táborem 102/5
22.10.2018

17.10.2018

15.10.2018

ŠKOLENÍ URČENO PRO GYMNÁZIUM MILEVSKO!!! Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků SŠ pomoci dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzděláváním. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti matematické gramotnosti na SŠ a je určeno všem matematikům. Školení možňuje vyučujícím matematiky seznámení s užitečnými nástroji a získání typů do výuky z hlediska využití Geogebry, logických her, i-učebnic, vzdělávacího portálu a Cloudových nástrojů. Mimo uvedené se pedagogové naučí vyhledávat DUMy a internetové zdroje pro podporu přípravy na výuku matematiky při dodržení autorského zákona. Učitelé získají kladný postoj k moderním ICT nástrojům a naučí se je aplikovat do svých hodin, čímž zvýší aktivní přístup žáků k procesu výuky.

Místo konání: Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
Délka: Vícedenní
Cena: 7 900 Kč s DPH
29.08.2018 - 30.08.2018

Jen pro Františka Křižíka, Praha 1 Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků prostřednictvím dlouhodobého vzdělávání zkušenými lektory, které bude doplněno také průběžným sebevzděláváním pedagogů. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností a kompetencí v oblasti využívání ICT při výuce na středních školách . Všechny části školení budou názorně ukazovat konkrétní příklady využití ICT a efektivně využívat technologie, které pomáhají výuku nejenom zpestřit, ale i udělat názornější, často přesnější a rozhodně přitažlivou pro žáky středních škol. Nepůjde pouze o nějaký popis postupů, ale o předání zkušeností učitelů z praxe, kteří technologie využívají při vlastní výuce dlouhodobě a často každou vyučovací hodinu. V každém bloku bude poukázáno i na vhodnost využití získaných znalostí z hlediska struktury vyučovací hodiny: motivace, výklad, procvičování, domácí úkoly, zpětná vazba.

Místo konání: VOŠ a SPŠ elektrotechnická Fr. Křižíka, Praha, Na Příkopě 16
Délka: Vícedenní