WEBINÁŘ JE URČEN POUZE LEKTORŮM AV MEDIA Nejpozději 30 minut před začátkem webináře obdržíte přihlašovací údaje k webináři do emailu.

20.11.2018

Jen pro VOŠ Františka Křižíka, Praha 1 Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků prostřednictvím dlouhodobého vzdělávání zkušenými lektory, které bude doplněno také průběžným sebevzděláváním pedagogů. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností a kompetencí v oblasti využívání ICT při výuce na středních školách . Všechny části školení budou názorně ukazovat konkrétní příklady využití ICT a efektivně využívat technologie, které pomáhají výuku nejenom zpestřit, ale i udělat názornější, často přesnější a rozhodně přitažlivou pro žáky středních škol. Nepůjde pouze o nějaký popis postupů, ale o předání zkušeností učitelů z praxe, kteří technologie využívají při vlastní výuce dlouhodobě a často každou vyučovací hodinu. V každém bloku bude poukázáno i na vhodnost využití získaných znalostí z hlediska struktury vyučovací hodiny: motivace, výklad, procvičování, domácí úkoly, zpětná vazba.

Místo konání: VOŠ a SPŠ elektrotechnická Fr. Křižíka, Praha, Na Příkopě 16
Délka: Vícedenní
Cena: 7 900 Kč s DPH
19.09.2018 - 07.11.2018

Ráda bych přizvala všechny zájemce na další zbrusu novou online aktivitu. Opět se mi podařilo dát dohromady tři střední školy, jejichž žáci tentokrát ukáží, co vše znají o vektorech. Obsah svých příspěvků připravují žáci – dalo by se tedy říci, že se jedná o akci žáci žákům. Vše bude popisováno jednoduše a co nejsrozumitelněji i pro žáky posledních ročníků základních škol. Více informací se dočtete v našem článku: https://www.veskole.cz/clanky/vektor-sem-vektor-tam Pro vaši účast potřebujete: kvalitní připojení k internetu možnost promítnout obraz monitoru, připojení k videokonferenci zvukový výstup, aby mohli všichni slyšet naše příspěvky

01.11.2018

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj matematické gramotnosti na základních školách . Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

05.02.2019

29.11.2018

16.10.2018

Určeno pouze pro: Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze.

Místo konání: Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze, Praha 9, Pod Táborem 102/5
Délka: Půldenní
Cena: 1 000 Kč s DPH