Školení je určeno pouze pro: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28.října a je hrazeno v rámci dodávky vybavení. Zvolte prosím úhradu na fakturu, nebude Vám nic účtováno. Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Seznámení s dalšími možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky. Získat tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků / studentů ve výuce - probírání nové látky, aktivní vyhledávání informací, opakování probraného učiva, procvičování a fixace. Osvojovat si základy grafických a typologických pravidel při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnostmi využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.

Místo konání: SOŠ a SOU, příspěvková organizace, Česká Lípa, 28. října 2707
Délka: Celodenní
Cena: 1 250 Kč s DPH
06.02.2019 - 13.02.2019

Nejste si jisti, co se vlastně za slovem fraktál skrývá? Dovolte mi, abych vás pozvala na další z řady online networkingových akcí, která vám ukáže důležitost tohoto pojmu. Akci po vás připravili tyto tři střední školy: Gymnázium Jihlava Gymnázium Oty Pavla, Praha Střední průmyslová škola, Česká Lípa Pro setkání jsme zvolili videokonferenci SMART Bridgit. Potřebujete tedy pro účast na naší akci připojení k internetu a zvukový výstup připojeného počítače. Vzhledem k tomu, že se jedná o online přenos, nelze měnit ani den a ani hodinu akce. Nicméně věřím, že vám bude umožněna případná změna rozvrhu. Pokud se chcete o této aktivitě dozvědět více, klikněte ZDE . Jestliže se na tento webinář přihlásíte, budou vám přihlašovací údaje poslány asi 20 minut před jeho začátkem na email, který uvedete při přihlašování. Budete-li mít zájem, můžeme po domluvě uskutečnit zkušební spojení. Budete-li mít jakýkoli dotaz, napište organizátorce akce na email: Hana.Ulikova@sps-cl.cz

Místo konání: SMART Bridgit/Videokonferenční systém
Cena: Zdarma
28.02.2019

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj matematické gramotnosti na základních školách . Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

Místo konání: SMART Bridgit/Videokonferenční systém
Cena: Zdarma