Školení je určeno pouze pro pedagogy 10. ZŠ Plzeň (2. skupina) a je ZDARMA. Při registraci zvolte způsob platby na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: 10. základní škola, Plzeň, nám. Míru 6
Délka: Půldenní
Cena: 1 000 Kč s DPH
31.01.2019

Školení je určeno pouze pro pedagogy 10. ZŠ Plzeň (1. skupina) a je ZDARMA. Při registraci zvolte způsob platby na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: 10. základní škola, Plzeň, nám. Míru 6
Délka: Půldenní
Cena: 1 000 Kč s DPH
31.01.2019

Nechte se inspirovat aktivitami a náměty do hodin věnovaných matematické gramotnosti s využíváním informačních technologií a zajímavých volně dostupných zdrojů a on-line aplikací.

09.04.2019

08.01.2019

Vyučujete finanční gramotnost na základní škole? Nechte se inspirovat aktivitami, které můžete zařadit do výuky.

05.03.2019