Dynamický generátor tvarů v rovině společně s nástroji jak definovat jejich vlastnosti.

Předmět: Matematika
Externí odkaz

Jednoduchá animace měření úhloměrem. Názorný příklad jak využít interaitivní tabuli velmi efektivně a jednoduše.

Předmět: Matematika
Externí odkaz

zoologický klíč pro starší žáky, opět lze využít v anglickém jazyce. Zejména ryby

Externí odkaz

Jednoduchý zoologický klíč. Lze využít i v anglickém jazyce. Pro biologii omezené použití právě díky anglickému jazyku.

Externí odkaz

KLení je nepochybně jednou z forem jak se vyjádřit. Lze ale klení využít k osvojení slovosledu a slovních druhů? Posuďte sami.

Externí odkaz

Pomocí interaktivní hry poznej jak staří Egypťané mumifikovali své zemřelé. (BBC)

Předmět: Dějepis
Externí odkaz