Materiál obsahuje pracovní list, v němž si děti procvičují sčítání do sta, sčítají vždy dvě sousední čísla v pyramidě

Výzva 51: ne
Klíčová slova: sčítání do sta, pyramidy čísel
Datum vložení: 28.10.2012

Materiál obsahuje pracovní list, v němž si děti procvičují sčítání a odčítání do sta a zároveň porovnávají výsledky, zařazují a vybarvují podle zadání na pracovním listu.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: sčítání odčítání do sta, porovnávání čísel
Datum vložení: 28.10.2012

Materiál obsahuje pracovní list, v němž si děti ověřují získané znalosti a dovednosti

Výzva 51: ne
Klíčová slova: sčítání odčítání do sta, číselná osa, porovnávání čísel
Datum vložení: 28.10.2012

Materiál obsahuje pracovní list,děti si procvičují a upevňují pamětné odčítání do sta bez přechodu desítky. Pracovat mohou ve skupinách po dvou, třech, čtyřech členech. Paní učitelka rozstříhá kartu na jednotlivé „dlaždice“ . Děti mají za úkol přiřadit k sobě správně příklad a výsledek. Po přiřazení všech „dlaždic“ vznikne čtverec. Pozor všechny příklady a výsledky musí být správně k sobě přiřazeny (musí k sobě pasovat). Pro opakované používání si ofocené karty zalaminujte a po té rozstříhejte na jednotlivé „dlaždice“, jeden list si ponechejte vcelku pro rychlou kontrolu.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: odčítání do sta bez přechodu desítky
Datum vložení: 28.10.2012

Děti si procvičují a upevňují pamětné sčítání a odčítání do sta s přechodem desítky. Pracovat mohou ve skupinách po dvou, třech, čtyřech členech. Paní učitelka rozstříhá kartu na jednotlivé „dlaždice“ . Děti mají za úkol přiřadit k sobě správně příklad a výsledek. Po přiřazení všech „dlaždic“ vznikne čtverec. Pozor všechny příklady a výsledky musí být správně k sobě přiřazeny (musí k sobě pasovat). Pro opakované používání si ofocené karty zalaminujte a po té rozstříhejte na jednotlivé „dlaždice“, jeden list si ponechejte vcelku pro rychlou kontrolu

Výzva 51: ne
Klíčová slova: sčítání, odčítání, přirozené číslo, přechod přes desítky
Datum vložení: 28.10.2012

Materiál obsahuje pracovní listy, děti si procvičují pamětné sčítání do 100 bez přechodu desítky. Pracovat mohou ve skupinách po dvou, třech, čtyřech členech. Paní učitelka rozstříhá kartu na jednotlivé čtverce ( dlaždice) . Děti mají za úkol přiřadit k sobě správně příklad a výsledek. Po přiřaze-ní všech „dlaždic“ vznikne čtverec. Pozor, všechny příklady a výsledky musí být správně k sobě přiřazeny (musí k sobě pasovat). Pro opakované používání si ofocené karty zalaminujte a po té rozstříhejtena jednotlivé „dlaždice“, jeden list si ponechejte vcelku pro rychlou kontrolu.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: stovka, sčítání bez přechodu desítky, dlaždice
Datum vložení: 28.10.2012

Materiál obsahuje pracovní listy,děti si zopakují, co je křivá a co lomená čára apodle zadání na pracovním listu obtahují barevně čáry