Určeno k výuce předmětu výpočetní technika v 5. ročníku ZŠ. Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu „Gabra a Málinka pře interaktivní tabulí“, který je spolufinancován ESF a rozpočtem ČR. Autorka Eva Trávníčková.

Poznámka hodnotitele: Materiál není interaktivní, jedná se spíše o prezentaci, dle které probíhá výklad. Doporučila bych přidat více interaktivních aktivit, a tím využít možnosti interaktivní tabule. I po odborné stránce jsou možnosti k vylepšení.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, počítačové sítě,
Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Materiál slouží pouze jako doplněk výkladu, chybí zde jakékoliv úkoly či aktivity pro žáky. Ošetření autorských práv je také problematické.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, internet,
Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Doporučila bych přidat více úkolů či jiných aktivit pro žáky, materiál je příliš statický. Ošetření autorských práv je trošku problematické.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, informace,

Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, elektronická pošta,
Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Doporučila bych přidat úkoly či aktivity pro žáky, materiál je pouze čistým výkladem, který nepředpokládá zapojení žáků.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, bezpečnost práce s PC,

Výživa;5. ročník ZŠ;Kolektiv autorů

Výzva 51: ne