Určeno k výuce předmětu výpočetní technika v 5. ročníku ZŠ. Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu „Gabra a Málinka pře interaktivní tabulí“, který je spolufinancován ESF a rozpočtem ČR. Autorka Eva Trávníčková.

Poznámka hodnotitele: Doporučila bych přidat více úkolů či jiných aktivit pro žáky, materiál je příliš statický. Ošetření autorských práv je trošku problematické.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, informace,

Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, elektronická pošta,
Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Doporučila bych přidat úkoly či aktivity pro žáky, materiál je pouze čistým výkladem, který nepředpokládá zapojení žáků.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, bezpečnost práce s PC,

Výživa;5. ročník ZŠ;Kolektiv autorů

Výzva 51: ne