prezentace se základními znaky jara

Předmět: Prvouka
Poznámka hodnotitele: prezentace v PPT
Výzva 51: ne
Klíčová slova: jaro, jarní měsíce, počasí, příroda na jaře
Datum vložení: 04.10.2012

didaktická hra, kterou lze využít pro práci skupin při volnějších chvilkách

Výzva 51: ne
Klíčová slova: zvuková podoba slova
Datum vložení: 25.09.2012

przentace v powerpointu, kde žáci opravují chyby v textu

Předmět: Český jazyk
Výzva 51: ne
Klíčová slova: opravy textu, hledání chyb
Datum vložení: 21.04.2012

Určeno k výuce předmětu výpočetní technika v 5. ročníku ZŠ. Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu „Gabra a Málinka pře interaktivní tabulí“, který je spolufinancován ESF a rozpočtem ČR. Autorka Eva Trávníčková.

Poznámka hodnotitele: Materiál není interaktivní, jedná se spíše o prezentaci, dle které probíhá výklad. Doporučila bych přidat více interaktivních aktivit, a tím zapojit žáky do výuky
Klíčová slova: výpočetní technika,
Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Materiál není interaktivní, jedná se spíše o prezentaci, dle které probíhá výklad. Doporučila bych přidat více interaktivních aktivit, a tím využít možnosti interaktivní tabule. I po odborné stránce jsou možnosti k vylepšení.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, počítačové sítě,
Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Materiál slouží pouze jako doplněk výkladu, chybí zde jakékoliv úkoly či aktivity pro žáky. Ošetření autorských práv je také problematické.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, internet,
Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Doporučila bych přidat více úkolů či jiných aktivit pro žáky, materiál je příliš statický. Ošetření autorských práv je trošku problematické.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, informace,

Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, elektronická pošta,