Nalezeno 16185 výsledků

Rozšiřuje a prohlubuje si dovednosti potřebné pro orientaci polohy Evropy.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Evropa, poloostrov, ostrov, světadíl, oceán
Datum vložení: 08.02.2019

Rozšiřuje si a prohlubuje dovednosti potřebné pro orientaci v evropském prostředí.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: povrch, vodstvo, nížiny, poloostrovy, pohoří
Datum vložení: 07.02.2019

DUM je připravený pro využití ve výuce zejména v době Vánoc. Slouží k procvičení znalostí z prvouky, českého jazyka a matematiky - vánoční zvyky a tradice se řadí dle abecedy, na první a poslední písmeno se vymýšlí a píší nová slova. V závěrečném úkolu žák

Předmět: Prvouka
Poznámka hodnotitele: Školení SNB1
Výzva 51: ne
Klíčová slova: vánoční zvyky, řazení slov podle abecedy, počáteční a konečné písmeno slova, součet
Datum vložení: 15.12.2018

Materiál slouží pro návštěvníky Dačického domu v Kutné Hoře, a to buď před exkurzí, nebo po ní a je věnován žákům z 1. stupně ZŠ.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Dačického dům, Dačického, Kutná Hora, UNESCO, Dačický, Mikuláš
Datum vložení: 20.09.2018

Interaktivní cvičení k Čítance 5 Nakladatelství Fraus (strana 94, cvičení 37). Toto a spoustu dalších cvičení najdete také jako součást vybraných učitelských licencí Flexibooks (https://flexibooks.cz/cviceni-ve-formatu-smart-nyni-nove-na-flexibookscz) a v knihovně vzdělávacího portálu Fred v sekci Materiály ke stažení (https://fred.fraus.cz/).

Výzva 51: ne
Klíčová slova: čtení, řecké báje, báje, pověsti
Datum vložení: 22.08.2018

Interaktivní cvičení k Čítance 5 Nakladatelství Fraus (strana 95, cvičení 40). Toto a spoustu dalších cvičení najdete také jako součást vybraných učitelských licencí Flexibooks (https://flexibooks.cz/cviceni-ve-formatu-smart-nyni-nove-na-flexibookscz) a v knihovně vzdělávacího portálu Fred v sekci Materiály ke stažení (https://fred.fraus.cz/).

Výzva 51: ne
Klíčová slova: čtení, řečtí bohové
Datum vložení: 22.08.2018

Interaktivní cvičení k Čítance 5 Nakladatelství Fraus (strana 119, cvičení 44). Toto a spoustu dalších cvičení najdete také jako součást vybraných učitelských licencí Flexibooks (https://flexibooks.cz/cviceni-ve-formatu-smart-nyni-nove-na-flexibookscz) a v knihovně vzdělávacího portálu Fred v sekci Materiály ke stažení (https://fred.fraus.cz/).

Výzva 51: ne
Klíčová slova: čtení, pohádky
Datum vložení: 22.08.2018

Interaktivní cvičení k Čítance 5 Nakladatelství Fraus (strana 149, cvičení 51). Toto a spoustu dalších cvičení najdete také jako součást vybraných učitelských licencí Flexibooks (https://flexibooks.cz/cviceni-ve-formatu-smart-nyni-nove-na-flexibookscz) a v knihovně vzdělávacího portálu Fred v sekci Materiály ke stažení (https://fred.fraus.cz/).

Výzva 51: ne
Klíčová slova: čtení, interpunkce
Datum vložení: 22.08.2018

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů