Výklad nového učiva; procvičení.

Datum vložení: 06.09.2011
Elektronické značky
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Výklad nového učiva; ukázky prací designérů; domácí úkol a procvičení - k ukotvení získaných znalostí s následnou praktickou zkušeností.

Datum vložení: 06.09.2011
Průmyslový design
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Zopakování problematiky - jde zopakování již probrané látky v předchozí hodině a procvičení - pro oživení výkladu - žáci chodí jednotlivě k tabuli využívají k upevnění znalostí různých interaktivních technik jako přesovačku, Vortex sort, Word guess, Anagram a Multiple choice.

Datum vložení: 01.09.2011
Elektrotechnologie - druhy materiálů procvičení 2

Elektrotechnologie - druhy materiálů procvičení 1
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Uvedení do problematiky - jde o výklad nového učiva a reálné materiály - pro oživení výkladu - žáci chodí jednotlivě k tabuli a zapisují do prázdného pole příklady vodičů, polovodičů, nevodičů a magnetik.

Elektrotechnologie - druhy materiálů
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Uvedení do problematiky - jde o výklad nového učiva a procvičení - pro oživení výkladu - žáci chodí jednotlivě k tabuli a přesunují kameny tak, aby získali správnou definici skupenské změny.

Elektrotechnologie - skupenství
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Uvedení do problematiky - jde o výklad nového učiva s částí reálné materiály - pro oživení výkladu - žáci chodí jednotlivě k tabuli a zapisují do prázdného pole příklady elektrotechnických materiálů ze života.

Elektrotechnologie - základní pojmy

Práce v MS Windows