Seřaďte kuřátka do kurníku od nejmenšího po největší.

Datum vložení: 21.11.2023

Kuřata - řazení
SMART Notebook 14 a výše

Seřaďte zvířátka od nejmenšího po největší.

Datum vložení: 21.11.2023

Zvířata na farmě - řazení
SMART Notebook 14 a výše

Zakroužkujte stejnou barvou listy jednoho druhu a zapište jejich počet do tabulky. Co dalšího se urodilo na podzim na zahradě? Jaké nářadí potřebujete při hrabání listí? Co s listím potom uděláte?

Hrabání listí
SMART Notebook 14 a výše

Stránku můžete vužít ke hře připravené aktivity, nebo si z buňek odstranit zadání a se stejnými obrázky si vytvořit další sudoku s jiným zadáním. Při hře žáci tahají obrázky zprava a umisťují je do buněk tabulky podle pravidel hry sudoku. Aktivita je vhodná pro předškoláky i žáky prvního stupně ZŠ.

Podzimní sudoku 2

Podzimní sudoku
SMART Notebook 14 a výše

Přesuňte oblečení ve správném pořadí na postavu kluka tak, aby se mohl jít projít ven do deště. V pravém rohu je kontrolní obrázek.

Podzimní oblečení
SMART Notebook 14 a výše

Složte muchomůrku a podle počtu na kostce umístěte stejný počet puntíků na klobouk.

Muchomůrka - skládání a počítání do 6
SMART Notebook 14 a výše

Do modrého oválu uprostřed umístěte podzimní oblečení, které by si mohl obléknout chlapec ve stromovém domečku, kdyby pršelo. Jaké oblečení na stránce zbylo? Je určené pro kluky, nebo holčičky?

Podzimní oblečení