Interaktivní simulace možných důsledků znečištění lesa na život můry. Vhodné pro výuku ekologie na všech stupních škol.

Externí odkaz

Jak se dědí barva očí? Jednoduché interaktivní schéma sloužící k vysvětlení pojmů dominance, recesivita a dalších genetických pojmů.

Externí odkaz

Interaktivní popis ucha umožňuje okamžité použití při výuce biologie na základní a střední škole. Umožňuje měnit formu práce a předpokládá přímé zapojení žáků. Do schématu lze samozřejmě zapisovat v češtině (Smarboard).

Externí odkaz

Interaktivní popis oka umožňuje okamžité použití při výuce biologie na základní a střední škole. Umožňuje měnit formu práce a předpokládá přímé zapojení žáků. Do schématu lze samozřejmě zapisovat v češtině (Smarboard).

Externí odkaz

Vědci pátrají po stopách fosilního života po celé planetě. Pomozte jim za pomoci učitele uričt místa, kde lze podobné artefakty nalézt. Vyžaduje dobrou znalost angličtiny.

Externí odkaz

Animace příčin vzniku zemětřesení v češtině. Ukazuje na geologické příčiny a další souvislosti. Na témže webu je k dispozici v češtině i animace přílivové vlny.

Externí odkaz

Animované schéma skleníkového efektu. Animace v češtině.

Externí odkaz

Komplexní web věnovaný všem otázkám genetiky. Ke všem tématům přiřazuje animace, fotografie, příklady a hlavně animované příklady k řešení. Vhodné pro střední školu

Datum vložení: 08.02.2005