Určeno k opakování učiva 6. ročníku. Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu „Gabra a Málinka pře interaktivní tabulí“, který je spolufinancován ESF a rozpočtem ČR. Autorka Mgr. Zdeňka Miklasová.

Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Doporučila bych přidat informaci, že obrázky a animace byly použity z Galerie Smart Notebook, aby byla správně ošetřena autorská práva.
ČJ - Opakování učiva 6. ročníku
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Určeno k výuce českého jazyka na 2.stupni. Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu „Gabra a Málinka pře interaktivní tabulí“, který je spolufinancován ESF a rozpočtem ČR. Autorka Mgr. Renata Chromíková.

Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Doporučila bych zvětšit některé nápisy, jsou špatně čitelné, změnit některé barvy pozadí. Přidat interaktivní aktivity.
Nářečí
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Určeno k výuce literatury v 9. ročníku ZŠ. Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu „Gabra a Málinka pře interaktivní tabulí“, který je spolufinancován ESF a rozpočtem ČR. Autorka Mgr. Marcela Strnadová.

Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Materiál je málo interaktivní, nevyužívá možností interaktivní tabule. Ošetření autorských práv u některých obrázků může být problematické.
Karel Poláček

Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Materiál není interaktivní, jedná se spíše o prezentaci, dle které probíhá výklad. Doporučila bych přidat více interaktivních aktivit, a tím využít možnosti interaktivní tabule.
Eduard Bass

Vyjmenovaná slova po M

Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Závěrečná práce ze školení.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Procvičení znalostí o podstatných jménech rodu středního - určení vzoru, pádu atd.

Datum vložení: 19.09.2011

Poznámka hodnotitele: Závěrečná práce ze školení.

Český jazyk pro 1. stupeň. Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu

Datum vložení: 19.09.2011

Poznámka hodnotitele: vhodné i pro II.st., příslovce, spojky, částice...
Neohebné slovní druhy
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Procvičování tvrdých a měkkých souhlásek

Datum vložení: 16.09.2011

Poznámka hodnotitele: Závěrečná práce ze školení. Pro lepší čitelnost by bylo vhodné upravit velikost písma.