procvičování třídění slovních druhů

Datum vložení: 30.09.2011

Poznámka hodnotitele: Závěrečná práce ze školení Lesson Activity Toolkit.

procvičování slovních druhů

Datum vložení: 29.09.2011

Poznámka hodnotitele: Závěrečná práce ze školení pro mírně pokročilé - některé z aktivit jsou hůře čitelné (malý kontrast mezi písmem a mezi pozadím ještě ruší obrázek), aktivity obsahují také správné řešení.

Procvičování učiva

Datum vložení: 29.09.2011

Poznámka hodnotitele: Závěrečná práce ze školení Lesson Acitivity Toolkit.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Literární výchova - porovnání textu uměleckého - báseň a textu odborného

Datum vložení: 29.09.2011

Poznámka hodnotitele: Propojení učiva slohu a přídovědy, materiál je zaměřen na čtení s porozuměním.

Procvičování přídavných jmen

Datum vložení: 29.09.2011

Poznámka hodnotitele: Závěrečná práce ze školení Lesson Activity Toolkit - materiál je doplněn i o další aktivity.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Procvičování vyjmenovaných slov po B a slova příbuzná

Datum vložení: 27.09.2011

Poznámka hodnotitele: Závěrečná práce ze školení. Nepříliš rozsáhlá práce, která využívá Lesson activity toolkit k procvičení tématu.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Určeno k opakování učiva 6. ročníku. Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu „Gabra a Málinka pře interaktivní tabulí“, který je spolufinancován ESF a rozpočtem ČR. Autorka Mgr. Zdeňka Miklasová.

Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Doporučila bych přidat informaci, že obrázky a animace byly použity z Galerie Smart Notebook, aby byla správně ošetřena autorská práva.
ČJ - Opakování učiva 6. ročníku
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Určeno k výuce českého jazyka na 2.stupni. Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu „Gabra a Málinka pře interaktivní tabulí“, který je spolufinancován ESF a rozpočtem ČR. Autorka Mgr. Renata Chromíková.

Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Doporučila bych zvětšit některé nápisy, jsou špatně čitelné, změnit některé barvy pozadí. Přidat interaktivní aktivity.
Nářečí