Pokud žák zvládl Newtonovy zákony, pak by měl zvládnout tuto interaktivní animaci jak řídit kosmickou raketu ve vesmíru. Vhodné pro základní školu.

Externí odkaz

3D animace stavby molekul základních látek vhodná pro výuku chemické vazby na základní i střední škole.

Předmět: Chemie
Externí odkaz

Jednoduchá animace umožňujcí si prohlížet Měsíc z obou stran. Určeno zejména pro I. stupeň.

Externí odkaz

Jednoduchý nástroj pro zobrazování obrazců v rovině včetně nástrojů pro stanovení jejich velikosti. Předpokládá práci žáka.

Externí odkaz

Jednoduchá interaktivní animace umožňující žákům pracovat na tabuli s úhly a odhadovat jejich velikost.

Externí odkaz

Práce s čísly na prvním stupni od 1 do 100: Interaktivní animace umožňuje definovat vlastnosti čísel pro skupinu žáků.

Externí odkaz

Interaktivní simulace umožňuje vytvořit čtvercovou síť podle potřeby učitele a i její vytisknutí pro práci žáků.

Externí odkaz

Interaktivní simulace možných důsledků znečištění lesa na život můry. Vhodné pro výuku ekologie na všech stupních škol.