Interaktivní simulace umožňuje vytvořit čtvercovou síť podle potřeby učitele a i její vytisknutí pro práci žáků.

Předmět: Matematika
Externí odkaz

Interaktivní simulace možných důsledků znečištění lesa na život můry. Vhodné pro výuku ekologie na všech stupních škol.

Externí odkaz

Jak se dědí barva očí? Jednoduché interaktivní schéma sloužící k vysvětlení pojmů dominance, recesivita a dalších genetických pojmů.

Externí odkaz

Interaktivní popis ucha umožňuje okamžité použití při výuce biologie na základní a střední škole. Umožňuje měnit formu práce a předpokládá přímé zapojení žáků. Do schématu lze samozřejmě zapisovat v češtině (Smarboard).

Externí odkaz

Interaktivní popis oka umožňuje okamžité použití při výuce biologie na základní a střední škole. Umožňuje měnit formu práce a předpokládá přímé zapojení žáků. Do schématu lze samozřejmě zapisovat v češtině (Smarboard).

Externí odkaz

Tento web umožňuje žákům I. stupně velmi efektivně si osvojit základní pojmy pro muzikální tvorby. Interaktivní skladatel, orchestr a celá řada dalších funkcí.

Externí odkaz

Virtuální orchestr umožňuje přehrát prakticky všechny nástroje. Jednoduché ovládání, vhodné pro I. stupeň základní školy

Externí odkaz

Pes provází člověka od nepaměti. V tomto interaktivním kvizu potrápíte své vědomosti s biologie, angličtiny, dějepisu a zeměpisu. Uričtě to ale stojí za to.

Datum vložení: 11.02.2005