rozbor básně od W.B.Yeatse. Na serveru jsou ke stažení rozbory dalších děl anglických a amerických básníků.

Externí odkaz

V interaktivní prezentaci, kterou lze stáhnout na svůj počítač, je možné si zopakovat základní gramatické jevy.

Externí odkaz

Struktura anglické věty, odstavce a interpunkce v interaktivní hodině INTEL. Lze stáhnout na vlastní počítač.

Externí odkaz

Střídání dne a noci v animované sekvenci. Flashová prezentace, která je určena jako demo, ale lze ji plně využít k vlastní výuce.

Předmět: Fyzika
Datum vložení: 28.09.2005
Externí odkaz

Souhrnná prezentace - DNA, gen, chromozom, dědičnost - vhodná pro 9. ročník základní školy

Datum vložení: 28.09.2005
Externí odkaz

Slepé mapy celého světa umožňují se velmi dobře naučit státy, kontinenty, vodstvo i hory. Vše interaktivně

Datum vložení: 25.09.2005
Externí odkaz

Jednoduchý výklad autorských práv podle americké nomenklatury. Ačkoli se zde některé rysy rozcházejí z českým právem, přesto je možno uvedeného schématu velmi dobře využít při výkladu toho, co smí student použít ve své prezentaci.

Datum vložení: 25.09.2005
Externí odkaz

Jak sestavit rodokmen? Jak odvozovat genotyp našich předků?

Datum vložení: 23.09.2005