Co je to jazz a kde jsou jeho kořeny

Poznámka hodnotitele: Powerpointová prezentace - pouze výkladový materiál, bez obrázků, bez zapojení žáků.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: jazz, spirituál, blues, ragtime, L.Armstrong
Datum vložení: 06.01.2012

Seznámení s hudbou romantismu ve světové hudbě

Klíčová slova: romantismus, programní hudba, F.Chopin, R.Wagner
Datum vložení: 06.01.2012

Seznámit žáky s českými romantiky a jejich hudbou

Klíčová slova: romantismus, B.Smetana, A.Dvořák, J.Suk, V.Novák
Datum vložení: 06.01.2012

Žáci se nejen poslechem seznámí s hudbou baroka

Výzva 51: ne
Klíčová slova: baroko, polyfonie, homofonie, J.S.Bach, fuga, kánon

Seznámení s hudbou středověku

Výzva 51: ne
Klíčová slova: středověk, gregoriánský chorál, duchovní hudba
Datum vložení: 06.01.2012

Určeno k výuce předmětu výpočetní technika v 5. ročníku ZŠ. Tento výukový materiál byl vytvořen v rámci projektu „Gabra a Málinka pře interaktivní tabulí“, který je spolufinancován ESF a rozpočtem ČR. Autorka Eva Trávníčková.

Poznámka hodnotitele: Materiál není interaktivní, jedná se spíše o prezentaci, dle které probíhá výklad. Doporučila bych přidat více interaktivních aktivit, a tím zapojit žáky do výuky
Klíčová slova: výpočetní technika,
Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Materiál není interaktivní, jedná se spíše o prezentaci, dle které probíhá výklad. Doporučila bych přidat více interaktivních aktivit, a tím využít možnosti interaktivní tabule. I po odborné stránce jsou možnosti k vylepšení.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, počítačové sítě,
Datum vložení: 20.09.2011

Poznámka hodnotitele: Materiál slouží pouze jako doplněk výkladu, chybí zde jakékoliv úkoly či aktivity pro žáky. Ošetření autorských práv je také problematické.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: výpočetní technika, internet,