Materiál je učen jako podpora výkladu tématu a k praktickému nácviku vytvoření zástupce programu.

Klíčová slova: Zástupce programu
Datum vložení: 01.12.2012

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Destilát, kvašení, ovocný rmut.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Lihovina, destilát, konzumní lihovina, řezaný destilát.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Alkohol, alkoholismus, opilost.
Datum vložení: 27.11.2012

Na základě učebního materiálu se žáci seznámí s pracovní plochou ve Windows a osvojí si orientaci na ploše.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: pracovní plocha, ikona, hlacvní panel, spodní lišta, start, stále spuštěné programy
Datum vložení: 25.11.2012

Materiál je určen k seznámení s chodem počítače od zapnutí až po nastartování operačního systému, k pochopení významu uživatelského účtu, k porozumění pojmu restart počítače.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: uživatelský účet, restart.bootování, zavádění operačního systému
Datum vložení: 25.11.2012

výukový soubor

Výzva 51: ne
Klíčová slova: biosféra, podnebné pásy
Datum vložení: 19.11.2012

Děti si procvičují a upevňují násobilku. Pracovat mohou ve skupinách po dvou, třech, čtyřech členech. Paní učitelka rozstříhá kartu na jednotlivé „dlaždice“. Děti mají za úkol přiřadit k sobě správně příklad a výsledek. Po přiřazení všech „dlaždic“ vznikne čtverec. Pozor všechny příklady a výsledky musí být správně k sobě přiřazeny (musí k sobě pasovat). Pro opakované používání si ofocené karty zalaminujte a po té rozstříhejte na jednotlivé „dlaždice“, jeden list si ponechejte vcelku pro rychlou kontrolu.

Poznámka hodnotitele: dokument ve Wordu, pracovní list
Klíčová slova: násobení a dělení 2, 3, 4, 5
Datum vložení: 28.10.2012