Aktivita slouží ke čtení obrázků a trénování správné výslovnosti hlásky S uprostřed slova. Pomocí widgetu vyberte obrázek a dítě ho přečte.

Logopedie - S - uprostřed, výslovnost
SMART Notebook 14 a výše

Klikněte na pejska a přečtěte slovo na kartě. Po stisknutí šipky se slovo objeví na stránce a můžete ho posunout k obrázku.

Logopedie - S - uprostřed, čtení
SMART Notebook 14 a výše

Dva hráči posouvají svůj barevný žeton po cestě o jedno políčko, pokud správně vysloví, co je na obrázku - výběr je na nich. Správnost kontroluje učitel. Vítězem se stává ten, kdo dřív umístí svůj žeton na domeček. Prémiová otázka pro absolutního vítěze: Z čeho je domeček postavený? (ze slámy)

Logopedie - S - na začátku, hra
SMART Notebook 14 a výše

Aktivita je určená k trénování výslovnosti S na začátku slova. Děti stisknutím tlačítka GO na widgetu vyberou obrázek a přečtou ho.

Logopedie - S - na začátku, výslovnost 2
SMART Notebook 14 a výše

Umístěte slova do tabulky pod nebo nad obrázek. Logopedická aktivita ke čtení hlásky S (na začátku slova).

Logopedie - S - na začátku, čtení 2
SMART Notebook 14 a výše

Vyberte kartičku z hromádky, přečtěte slovo a můžete si potom škrtnout obrázek. Použitou kartičku lze vyhodit do interaktivní popelnice.

Logopedie - S - na začátku, čtení
SMART Notebook 14 a výše

Aktivita je určená k procvičování výslovnosti S na začátku slova. Děti si vyberou obrázek a přečtou ho. Potom ho můžou vložit do popelnice.

Logopedie - S - na začátku, výslovnost
SMART Notebook 14 a výše

Řekněte, v čem se obrázky liší. Cvičení je určeno na procvičení výslovnosti hlásky C.

Datum vložení: 16.01.2024

Logopedie - C - rozdíly