14.12.2014
Chybami se člověk učí aneb “výuku na dálku“.. Michaela Králíková

Co se stalo? Co jsme dělali? Vyřešili jsme neočekávaný problém? A jak to vlastně celé dopadlo, se dozvíte v následujících řádcích…

11.12.2014
Interaktivní učebnice ALTER na konferencích.. Kamila Dolbová

Na konferencích SMART Klubu měli účastníci možnost navštívit workshopy Nakladatelství ALTER. Obsahem workshopů byly praktické ukázky práce s elektr..

10.12.2014
Žákovští „SMARTÍCI“ na ZŠ TGM a gymnáziu v .. Ivana Melíšková

Každý z vás to ví a moc dobře zná.“ Když si děti hrají, tak nezlobí.“ Touto poučkou se řídím celý svůj pedagogický život. Pokud zaměstnáte žáky v h..

METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – mizející in.. Ivana Melíšková

Učíte angličtinu? Na střední škole? Hledáte, jak pomoci svým studentům rychleji se něco naučit a ještě si to užít? Já také. I s pomocí interaktivní..

METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – Digitalizac.. Ivana Melíšková

Učíte angličtinu? Na střední škole? Hledáte, jak přimět své studenty více mluvit v cizím jazyce? Já také. I s pomocí interaktivní tabule.

METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – Digitalizac.. Ivana Melíšková

SMART Notebook jako grafický nástroj? Proč .. Michaela Králíková

Potřebujete vytvořit návrh na kalendář? Novoroční přání? Plakát na den otevřených dveří? Grafický návrh na školní trika či dárkový předmět? Zapojte..

11.11.2014