25.08.2016
IROP pro základní školy - výzva č. 46 „Infr.. Andrea Jahnická

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo další dvě výzvy Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) v oblasti vzdělávání, nyní pro zákl..

23.06.2016
Olympijský park Rio-Lipno Karolína Napravilová

Přemýšlíte kam vyrazit s dětmi v srpnu? Přijďte si zasportovat do letního olympijského parku na Lipně.

14.06.2016
Soutěžte o ceny s projektem Kraje pro bezpe.. Mgr. Hana Hyksová

Soutěž je realizována v rámci projektu „Kraje pro bezpečný internet“ pro žáky a studenty základních a středních škol. Do třetího ročníku proje..

07.06.2016
METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – Staronové n.. Mgr. Kateřina Jeřábková

Už jste si aktualizovali svůj SMART software? Jestliže postrádáte některé z flashových aktivit ze starších verzí, udělejte to co nejdříve. Něk..

31.05.2016
Výukový program Jíme zdravě a s chutí Karolína Napravilová

Informační centrum bezpečnosti potravin Ministerstva zemědělství vytvořilo pro interaktivní tabule nový výukový program "Jíme zdravě a s chutí".

30.05.2016
Správná škola zná vítěze Ivana Melíšková

Kampaň Správná škola, propagující efektivní zapojení moderních technologií do výuky, vyhlásila vítěze soutěže o nejlepší video. Odborná porota uděl..

23.05.2016