29.05.2014
Poděkování za účast na SMART Klubu nejen pr.. Iva Loužecká, DiS.

Moderní technologie, jako interaktivní stůl pro aktivní spolupráci dětí, nachází větší uplatnění také v předškolním a speciálním vzdělávání. Na vla..

17.05.2014
Výtvarka on-line :-) Michaela Králíková

Vyzkoušeli jsme v rámci jedné výuky spojit dvě třídy na různých místech České republiky a naše nadšení nezná mezí :-)

09.05.2014
10 DŮVODŮ PROČ je VÝZVA 51 výhodná a co při.. Iva Loužecká, DiS.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo další výzvu k předkládání žádostí individuálních projektů z OP VK s číslem 51.

27.04.2014
Moderní technologie v předškolním vzděláván.. Iva Loužecká, DiS.

Máte obavy před pořízením interaktivní technologie do vaší školky? Zajímá vás, jak na ně děti reagují a zda je vhodné je ve vaší škole mít? Trápí v..

23.04.2014
Tak, a já chci zpátky do školy! Ivana Melíšková

O zapojení žákovských zařízení do výuky už bylo napsáno hodně. Tentokrát jsem se rozhodla, že – převážně chytré telefony – zapojím na Dni otevřenýc..