02.10.2014
Vyzkoušejte si Vzdělávání na dálku Klára Borečková

Na základních školách Prahy 7 pomáhají moderní technologie při výuce žáků, kteří se nemohou z jakéhokoliv důvodu účastnit běžné výuky. Tito žáci s..

23.09.2014
První zkušenost s XC pohledem žáků Michaela Králíková

Během letošního září jsme si na naší škole ZŠ Litvínovská 600 poprvé vyzkoušeli XC zapojit do výuky a to ve fyzice. Zajímaly mě první dojmy žáků, a..

14.09.2014
První zkušenosti s Extreme Collaboration na.. Michaela Králíková

S novou verzí SMART Notebooku 14 přichází nové možnosti způsobu výuky díky integrovaným doplňkům. Vyzkoušeli jsme Extreme Collaboration (dále ..

05.09.2014
Otevření nejnovější 3D učebny v Českých Bud.. Karolína Napravilová

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická v Českých Budějovicích začátkem září slavnostně otevřela novou 3D učebnu.

Upgrade SMART Notebook za jedinečnou cenu! Karolína Napravilová

Používáte starší verzi SMART Notebook? Kupte si nyní upgrade na verzi 2014 za speciální cenu 990 Kč !

Akce SMART Board 1+1 ZDARMA Karolína Napravilová

Využijte jedinečnou možnost koupit interaktivní tabuli SMART Board a druhou dostanete ZDARMA!

Podzimní konference SMART klub - žákovská .. Karolína Napravilová

Přijměte pozvání na jedno z našich podzimních setkání.

04.09.2014
10 DŮVODŮ PROČ učit (nejen) přírodní vědy j.. Iva Loužecká, DiS.

Když se dnešních dětí zeptáte, které předměty je nejvíce ve škole baví, jen málokteré Vám odpoví přírodopis, chemie nebo fyzika. Proč tomu tak ale..