08.02.2017
Co víc se dá dělat s Olínky Mgr. Martina Vokounová

Na půjčených přístrojích All-in-One Prowise jsme se věnovali kromě práce s LABy ve SMART Notebooku 16 také interaktivním aplikacím, které jsou na w..

08.02.2017
Začínáme s realizací šablon Andrea Jahnická

Pro snadný začátek čehokoliv je nutná příprava a v projektovém prostředí to platí dvojnásob. Nevíte zda můžete skutečně s projektem začít ? MŠMT ..

03.02.2017
Konference pro management školy - avízo Karolína Napravilová

Připravujeme pro Vás další ročník dvoudenní konference pro management školy . A protože víme, že jako ředitelé máte nabitý program, dovoluj..

31.01.2017
Příšerková výhra Mgr. Martina Vokounová

Firma SMART Technologies v prosinci vyhlásila soutěž o plyšové příšerky z Příšerkového kvízu ( více se o něm dočtete zde ). Já s mými třeťáky jsme ..

18.01.2017
SMART Kapp – druhý dojem Ing. Alexandr Fales

Už je to nějaký ten pátek, co jsme začali využívat tuto velmi zajímavou didaktickou pomůcku v podobě kompromisu mezi interaktivní a klasickou fixo..

Výzva šablony pro SŠ, VOŠ I Andrea Jahnická

Řídicí orgán OP VVV zveřejnil dne 20. prosince 2016 výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro SŠ a VOŠ I v priorit..

Neodkládejte podání žádosti Šablon až na jaro Andrea Jahnická

Toto doporučení nezní jen z našich úst, ale zní to všemi informačními kanály od konce roku 2016 i z MŠMT.

Příšerkový kvíz nás baví Mgr. Martina Vokounová

Děti mezi sebou rády soutěží a soutěžit mohou i ve škole. SMART Technologies proto vymysleli Monster kvíz (já mu říkám česky Příšerkový kvíz. Jedná..