Začíná ověřování prvních modulů ARUS - Akad.. Ivana Melíšková

Minule jsme vám představili náš projekt Akademie pro řízení úspěšné školy (ARUS) , jehož cílem je vytvořit kvalitní a z praxe vycházející vz..

ICT je rozjetý vlak a je potřeba do něho ih.. Ing. Alexandr Fales

Svět kolem nás je doslova přesycený informačními a komunikačními technologiemi (ICT). Žáci je berou jako naprostou samozřejmost. Z mé zkušenosti ..

23.09.2018
Slavíme 100 let! Mgr. Michaela Králíková

V letošním roce si připomínáme 100. výročí vzniku českého samostatného státu. Ve školách na to nezapomínáme a navštěvujeme různé výstavy, uč..

18.09.2018
Vektor sem, vektor tam Mgr. Hana Ulíková

Ráda bych přizvala všechny zájemce na další zbrusu novou online aktivitu. Opět se mi podařilo dát dohromady tři střední školy, jejichž žáci tentok..

06.09.2018
Konference učitelů interaktivní výuky 2018,.. Klára Borečková

Také letos se uskutečnilo každoroční letní setkání lektorů neboli Konference učitelů interaktivních technologií AV MEDIA. Pedagogové z celé České r..

Online ochutnávka školení do šablon Klára Borečková

V září znovu začne pravidelný kolotoč každodenních pracovních povinností. Zároveň je však nejvyšší čas se připravit na to, co Vás v tomto školním ..

31.08.2018
Novinky ve SMART Výukovém softwaru verze 2018 Mgr. Nela Votápková

Od letošního června je dostupný upgrade SMART Výukového softwaru (zkráceně SVS) verze 18. Co je nového a co je jinak, na to se podíváme společně.

Tandemová výuka – jak na to Ing. Alexandr Fales

V minulém článku jsme si řekli, o čem tandem je, jaké má přednosti a úskalí. Dnes si popíšeme realizaci této zajímavé a inspirující formy výuky. N..