27.02.2014
Proč být SMART lektorem Ivana Melíšková

Od letošního roku spouštíme nový program pro naše SMART lektory. Jste naším lektorem nebo byste se jím chtěli stát? Přečtěte si, jaké možnosti se p..

26.01.2014
BETT oslavil 30. narozeniny Emil Waldhauser

Největší evropský veletrh BETT umožnil tisícům návštěvníků seznámit se s nejnovějšími technologickými trendy a učebními postupy. Na výstavišti bylo..

17.12.2013
Soutěž DOMINO 2013 Emil Waldhauser

Skončil další ročník soutěže, která má za cíl podpořit aktivitu učitelů v tvorbě digitálních výukových materiálů, zájem škol o inovaci edukačního p..

26.11.2013
Flipped Classroom - výklad naruby Emil Waldhauser

Moderní doba, nové technologie a hlavně učitelský nástroj SMART Notebook 11 mne neustále popohání k tomu, abych svým žákům zprostředkovala co nejza..

07.10.2013
Nenechte si ujít akční ceny za školení form.. Iva Loužecká, DiS.

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku on-line školení ve formě webinářů zdarma nebo za akční ceny! Nenechte si ujít tuto příležitost vyzkoušet ..

25.09.2013
Flipped Classroom - výklad naruby Emil Waldhauser

Metoda výkladu naruby se objevuje na všech amerických školách a vyvolává zájem u učitelů, kteří používají interaktivní tabule SMART Board a ke své ..

09.09.2013
Tvořte DUMy pro tablety Iva Loužecká, DiS.

Fenomén digitálních učebních materiálů - DUMů - ovládl již téměř všechny školy. Novým a trendovým nástrojem dnešní populace, který se velmi rychle ..

04.09.2013
Oblíbené flashe Lesson Activity Toolkit v č.. Emil Waldhauser

Uživatelé oblíbeného autorského programu SMART Notebook 11, kteří tolik nevládnou angličtinou, se dočkali skvělého překladu flashů Lesson Activity ..