02.04.2013
WEBINÁŘE ZDARMA do konce školního roku 2012.. Iva Loužecká, DiS.

Rádi bychom Vás i nadále podporovali v dalším vzdělávání formou našich webinářů, moderní formy on-line školení, a proto pro Vás chystáme množství n..

26.03.2013
Konference SMART klub pro Mateřské školy Tomáš Přáda

Společnost AV MEDIA uspořádala 5. března další ročník Odborné konference pro zástupce předškolního vzdělávání s názvem SMART Klub.

28.02.2013
Extreme Collaboration - nové možnosti zapoj.. Iva Loužecká, DiS.

Prvek Extreme Collaboration (XC) pro SMART Notebook™ nabízí větší zapojení žáků s pomocí žákovských zařízení a interaktivní tabule SMART Board®. Um..

25.02.2013
SMART Klub - soutěž o nejlepší DUM - PRAVIDLA Iva Loužecká, DiS.

Zúčastněte se regionálních konferencí SMART Klub aktivně! Nahrajte svůj nejlepší DUM pro využití na interaktivní tabuli SMART Board a hrajte o hodn..

21.01.2013
Staňte se odborníky ve využívání SMART Boar.. Iva Loužecká, DiS.

Máte zkušenosti s interaktivní výukou a zájem vědět více nejen o SMART Boardu a SMART Notebooku? Absolvování kurzu "Odborné kompetence k lektorován..

21.01.2013
Počítače v rukou žáků - SMART Digitální třída Iva Loužecká, DiS.

SMART Digitální třída je první, a v současné době jediné kompletní řešení pro digitální třídu s vyřešeným propojením jednotlivých komponent, ovlá..

14.01.2013
Webináře – moderní forma vzdělávání pedagogů Iva Loužecká, DiS.

Své znalosti a dovednosti v práci s autorským programem SMART Notebook můžete zdokonalit na webinářích různých typů.  Aby pro Vás účast na semináři..

06.12.2012
Máme za sebou velmi úspěšnou podzimní sezon.. Jana Francová

O úspěšnosti podzimní sezony SMART Klubů svědčí nejen vysoká návštěvnost, ale i nadšení účastníků. Přečtěte si o SMART Klubech více.