26.11.2013
Flipped Classroom - výklad naruby Emil Waldhauser

Moderní doba, nové technologie a hlavně učitelský nástroj SMART Notebook 11 mne neustále popohání k tomu, abych svým žákům zprostředkovala co nejza..

07.10.2013
Nenechte si ujít akční ceny za školení form.. Iva Loužecká, DiS.

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku on-line školení ve formě webinářů zdarma nebo za akční ceny! Nenechte si ujít tuto příležitost vyzkoušet ..

25.09.2013
Flipped Classroom - výklad naruby Emil Waldhauser

Metoda výkladu naruby se objevuje na všech amerických školách a vyvolává zájem u učitelů, kteří používají interaktivní tabule SMART Board a ke své ..

09.09.2013
Tvořte DUMy pro tablety Iva Loužecká, DiS.

Fenomén digitálních učebních materiálů - DUMů - ovládl již téměř všechny školy. Novým a trendovým nástrojem dnešní populace, který se velmi rychle ..

04.09.2013
Oblíbené flashe Lesson Activity Toolkit v č.. Emil Waldhauser

Uživatelé oblíbeného autorského programu SMART Notebook 11, kteří tolik nevládnou angličtinou, se dočkali skvělého překladu flashů Lesson Activity ..

11.07.2013
Interní lektor - učitel, který školu podpor.. Iva Loužecká, DiS.

Že dobré odborné vzdělání pro efektivní využití moderních technologií je nezbytné, už dnes ví téměř každý. Novým trendem českých škol je budovat si..

27.05.2013
Další jarní sezóna SMART klubů je za námi Karolína Napravilová

O úspěšnosti další sezony SMART Klubů svědčí nejen vysoká návštěvnost, ale i nadšení účastníci. Přečtěte si o SMART Klubech více.

14.05.2013
Konference Učíme jazyky lépe 2013 Veronika Biskupová

Konferencí Učíme jazyky lépe 2013 chceme oprášit myšlenku jazykových laboratoří, připomenout jejich význam a nové možnosti digitálních verzí pro..