26.05.2014
Ohlédnutí za SMART Klubem v Liberci Kateřina Kvapilová

Velkou dávku inspirace si pro nás připravili pracovníci AV MEDIA. Díky workshopům na SMART Konferenci v Liberci na ZŠ v ul. 5. května přinesli všem..

04.05.2014
SMART i LEGO - už ve středu v Liberci Kateřina Kvapilová

Jak vypadá práce s digitální třídou? Stále ještě váháte nad tím, jak zapojit žákovská zařízení do výuky? Jak efektivně využívat interaktivní učebni..

30.03.2014
Slavnostní otevření digitálních tříd v Pitíně Ivana Melíšková

Ve čtvrtek 13. února 2014 proběhlo v naší škole - ZŠ Pitín - slavnostní otevření digitálních tříd. Digitální třídy byly financovány z projektu EU p..

17.03.2014
Jak může vypadat moderní škola? Kateřina Kvapilová

Základní škola v ulici 5. května v Liberci se vydala "SMARTí cestou". Pokročila tak ve své snaze o propagaci technického vzdělání a modernizaci výu..

02.03.2014
Zveme Vás na konferenci SMART Klub nejen pr.. Iva Loužecká, DiS.

SMART Klub nejen pro MŠ je již tradiční konferencí zaměřenou na sdílení zkušeností s interaktivní výukou a představující technologické novinky pro ..

27.02.2014
Proč být SMART lektorem Ivana Melíšková

Od letošního roku spouštíme nový program pro naše SMART lektory. Jste naším lektorem nebo byste se jím chtěli stát? Přečtěte si, jaké možnosti se p..