09.09.2013
Tvořte DUMy pro tablety Iva Loužecká, DiS.

Fenomén digitálních učebních materiálů - DUMů - ovládl již téměř všechny školy. Novým a trendovým nástrojem dnešní populace, který se velmi rychle ..

04.09.2013
Oblíbené flashe Lesson Activity Toolkit v č.. Emil Waldhauser

Uživatelé oblíbeného autorského programu SMART Notebook 11, kteří tolik nevládnou angličtinou, se dočkali skvělého překladu flashů Lesson Activity ..

11.07.2013
Interní lektor - učitel, který školu podpor.. Iva Loužecká, DiS.

Že dobré odborné vzdělání pro efektivní využití moderních technologií je nezbytné, už dnes ví téměř každý. Novým trendem českých škol je budovat si..

27.05.2013
Další jarní sezóna SMART klubů je za námi Karolína Napravilová

O úspěšnosti další sezony SMART Klubů svědčí nejen vysoká návštěvnost, ale i nadšení účastníci. Přečtěte si o SMART Klubech více.

14.05.2013
Konference Učíme jazyky lépe 2013 Veronika Biskupová

Konferencí Učíme jazyky lépe 2013 chceme oprášit myšlenku jazykových laboratoří, připomenout jejich význam a nové možnosti digitálních verzí pro..

02.04.2013
WEBINÁŘE ZDARMA do konce školního roku 2012.. Iva Loužecká, DiS.

Rádi bychom Vás i nadále podporovali v dalším vzdělávání formou našich webinářů, moderní formy on-line školení, a proto pro Vás chystáme množství n..

26.03.2013
Konference SMART klub pro Mateřské školy Tomáš Přáda

Společnost AV MEDIA uspořádala 5. března další ročník Odborné konference pro zástupce předškolního vzdělávání s názvem SMART Klub.

28.02.2013
Extreme Collaboration - nové možnosti zapoj.. Iva Loužecká, DiS.

Prvek Extreme Collaboration (XC) pro SMART Notebook™ nabízí větší zapojení žáků s pomocí žákovských zařízení a interaktivní tabule SMART Board®. Um..