19.12.2014
Rok lektora „prvňáčka“ aneb nejsou všechny .. Hana Hyksová

Začínáte s lektorováním? Jsou začátky těžké? Je složité se naučit pracovat s interaktivní tabulí? Moje první lektorské zkušenosti objevíte v násle..

04.12.2014
10 DŮVODŮ PROČ využívat tablety a mobily žá.. Iva Loužecká, DiS.

BYOD. To je téma posledního článku 10 DŮVODŮ PROČ roku 2014. Pokusím se vysvětlit, co vlastně tato zkratka znamená, co vám i vašim žákům přinese z..

02.12.2014
Ohlédnutí za podzimními SMART Kluby 2014 Emil Waldhauser

Podzimní konference proběhly v 5 městech Čech i Moravy a celkem se jich zúčastnilo téměř 400 účastníků.

02.12.2014
Nechybujte.cz Karolína Napravilová

První komplexní a aktuální internetový portál o češtině nakladatelství Lingea

26.11.2014
Noví vzoroví SMART lektoři Emil Waldhauser

AV MEDIA, a.s. s velkou radostí oznamuje, že se skupina českých SEE (SMART Exemplary Educator) rozrostla o další tři lektory: Ivanu Křístelovou, Mi..

07.11.2014
Robotel SmartClass+ Homework Karolína Napravilová

Pracovat s jazykovou laboratoří mimo specializovanou učebnu? Zdá se to nepředstavitelné, ale proč by studenti nemohli využívat počítačovou učebnu..

01.10.2014
PASCO konference 2014 nejen o nové PASCO uč.. Karolína Napravilová

Letošní ročník PASCO konference se konal na ZŠ Tusarova v Praze 7, která na začátku září otevřela moderní odbornou učebnu.

26.09.2014
PASCO konference pohledem učitele přírodníc.. Karolína Napravilová

Ve středu 24.9. proběhla na ZŠ Tusarova konference zaměřená na měřící systémy PASCO. Paní učitelka Mgr. Zuzana Belháčová se podělila o své zkuše..