Aktuální stav čerpání OP VVV k 15.5.2017 Andrea Jahnická

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání zveřejnil aktuální stav čerpání opera..

Oslava eulerova čísla Mgr. Hana Ulíková

Zdá se vám podivné připíjet písmenu e ? Jenže v tomto případě se jedná o symbol pro Eulerovo číslo . A to určitě není nijak obyčejné.

Ohlédnutí za Konferencí pro management školy Klára Borečková

Minulý týden proběhl v Praze v hotelu Duo druhý ročník konference pro ředitele škol, letos na téma „Reformy pohledem ředitelů z praxe a..

03.05.2017
Jak jste na tom s čtenářskou gramotností? V.. Klára Borečková