Jedinečný pomocník učitele při výuce ve tří.. Karolína Napravilová

Určitě ho znáte, jen jste si třeba neuvědomili, že ho můžete jednoduše zapojit nejen do výuky ve třídě, ale i na dálku. Ano, je to SMART Dokumentov..

28.08.2020
Digitální učební pomůcky pro smíšenou výuku.. Karolína Napravilová

Využijte nyní na nákup digitálních učebních pomůcek pro smíšenou výuku mimořádné prostředky od MŠMT !  Smíšená výuka je, když učitel vede v..

28.08.2020
SMART Board SB880 nikdy nebyl levnější Karolína Napravilová

Základem každé třídy je interaktivní centrální zobrazovač. Dovybavte si nyní třídy interaktivní tabulí SB880 a datový projektorem za velmi výhodnýc..

24.06.2020
Robotel SmartClass+ v novém kabátě Ivana Melíšková

Očekávaná verze 5 je tady! SW pro jazykové laboratoře se mění - na první pohled si všimnete moderní atraktivní grafiky a nového názvosloví. Ale nov..

23.06.2020
Připravený obsah pro jazykové laboratoře R.. Ivana Melíšková

Máte jazykovou učebnu SC+ Robotel a hledáte hotový obsah? Hledáte inspiraci a potřebujete pomoct s rozjezdem učebny na vaší škole? Od nového š..

Poslední volné termíny pro prázdninovou údr.. Ivana Melíšková

Využijte letních prázdnin k preventivní kontrole a případnému vyčištění a nastavení vaší AV techniky v učebnách či jazykové laboratoři. Z..

Technické řešení hybridní výuky Ivana Melíšková

Jak pomoci učitelům zajistit výuku žáků ve třídě a zároveň těch kteří zůstali doma? Nejpraktičtějším řešením je tzv. hybridní výuka, kdy učitel ved..

Servisní program pro školy Jan Fiala

Prodejem to u nás nekončí.  Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, ale máme pro vás připravenou řadu dalších služeb, aby vás technika v..