02.05.2016
Nejnovější verze SMART Výukového softwaru 16 Antonín Růžička

Kanadská společnost SMART Technologies koncem dubna představila nejnovější verzi balíčku SMART Výukový software, verzi 16.

29.04.2016
SMART Notebook nyní i s interaktivním proje.. Karolína Napravilová

Nejrozšířenější software SMART Notebook nyní získáte i s nákupem dotykového interaktivního projektoru Epson.

25.04.2016
LAB ve SMART Notebook 16 Ivana Křístelová

Tak už je to tady. Po několika měsících testování, SMART Technologies spouští ostrou verzi SMART Notebooku 16, kterou si můžete stáhnout na strá..

05.04.2016
Zapojte více žáků i u tabule ! Karolína Napravilová

Využijte nyní speciální akci na tabuli SMART Board řady 800. Při koupi dvou tabulí, získáte třetí ZDARMA. Díky tabuli SMART Board řady 800 a akt..

02.03.2016
SMART Výukový software - otázky a odpovědi Antonín Růžička

V minulém článku http://www.veskole.cz/clanky/smart-vyukovy-software-vice-moznosti-pro-ruzne-typy-vyuky jsme představili nový balíček SMART Výuko..

25.02.2016
SMART Board nyní za jedinečnou cenu! Karolína Napravilová

Využijte speciální grantovou nabídku na koupi tabule SMART Board za polovinu ceny!

08.02.2016
SMART Výukový software - více možností pro .. Antoní Růžička

Společnost SMART Technologies představila na veletrhu BETT v Londýně novinku z oblasti softwaru - SMART Learning Suite, v češtině "SMART Výukový so..

02.02.2016