19.10.2016
Soutěž „Bobřík informatiky“ Mgr. Hana Hyksová

Máte rádi soutěže? Máte šikovné a hravé děti? Neváhejte a přihlaste se do národního kola soutěže „Bobřík informatiky“.

07.10.2016
TOGlic - podzimní novinky Antonín Růžička

Nedávno byla vydána aktualizace TOGlicu a věříme, že potěší zejména uživatele s minimálním hardwarovým vybavením ve třídě. Nové funkce jsou navíc ..

03.10.2016
Nejnovější verze SMART Výukového softwaru j.. Karolína Napravilová

Líbí se Vám nové funkce SMART Výukového software? Používáte starou verzi SMART Notebook? Chcete nyní jednoduše zapojit žáky pomocí aktivit SMART la..

22.09.2016
Vhodné výukové programy pro projekty šablon.. Miloslav Hubatka

Připravili jsme pro vás malý výběr doporučených titulů pro výuku vhodných pro realizaci šablon na školách. Jsou roztřízeny podle jednotlivých šablo..

22.08.2016
Přichází nová verze SMART Výukového softwar.. Antonín Růžička

Celá nová verze SMART Výukového softwaru (SMART Notebook 16.1) výrazně posunuje funkcionality směrem k zapojení žáků do výuky pomocí žákovsk..

17.06.2016
Jak získat SMART Notebook? Antonín Růžička

SMART Výukový sw, jehož součástí je i SMART Notebook můžete stáhnout ze stránek výrobce - https://education.smarttech.com/en/products/notebook/..

01.06.2016
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu Karolína Napravilová

Na přelomu letošního dubna a května proběhl na vybraných školách průzkum spokojenosti s řešeními dodávanými společností AV MEDIA, a.s.

24.05.2016
Experimenty s PASCO na 1. stupni ZŠ Iva Loužecká

Tipy na jednoduché aktivity se zapojením PASCO Sensorium pro žáky 1. stupně ZŠ.